Obývací pokoj

EF1043 Ecopuf Sedací vak ECOPUF - FOOTBALL M barevný - ekokůže Modrá, E7 - Fialová

Sedací vak football M určený nejen pro relaxaci, sledování sportovních soutěží, ale i na zábavu v každou volnou chvíli. Barevná míč je inovativní produkt, který oživí každý interiér. Zvlášť pokud jste fotbalový fanoušek. Perfektní dárek!

Více info Cena
EF1016 Ecopuf Dětský MINI sedací vak ECOPUF - SEAT S - ekokůže E15 - Šedá

Módní křeslo v kombinaci s osvědčenými látkami. Pro ty, kteří ocení praktičnost výrobku, nabízíme křesílko z ekokůže, které vytváří atraktivní kontrast. Křesílko je ideální do dětského pokoje, ocení ho všechny děti.

Více info Cena
EF1018 Ecopuf Sedací vak ECOPUF - ZAC - ekokůže E16 - Světle zelená

Sedací vak Zac je určen pro teenagery, kteří se nebojí kontrastních barev a požadují něco originálního. Sedací vak, na rozdíl od prvních modelů, je šitý z matné ekokůže s výrazně označeným místem k sezení díky použití jiné kontrastní barvy.

Více info Cena
EF1041 Ecopuf Dětský MINI sedací vak ECOPUF - FOOTBALL S KIDS - ekokůže E18 - Žlutá

Sedací vak fotbal S je nejnovější produkt vytvořený pro ty nejmenší. Vzhledem k jeho velikosti, je to pohodlný sedací vak pro dětí do 120 cm. Široká škála barev dělá sedací vak jedinečným, nejen pro chlapce ale i dívky.

Více info Cena
EF2016 Sedací vak ECOPUF - GIGA SAKO - polyester NC8 - Tmavě modrá

Hledáte něco, co vyplní Váš prázdný byt? Giga Sako je ideální řešení! V tomto křesle zapomenete na všechny problémy a starosti. Pokud máte chuť na kvalitní relax, tento výjimečný sedací vak Giga Sako splní všechny Vaše vysoká očekávání a určitě se do něj zamilujete.

Více info Cena
EF2042 Ecopuf Sedací vak Ecopuf - Lazy L polyester NC5 - Fialová

Sedací vak Lazy se hodí do každého interiéru a dává jí jedinečný charakter. Vzhledem ke své velikosti poskytuje vhodné místo na odpočinek. Ideálně se v něm usíná.

Více info Cena

Nejhledanější